Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Dopis-výlet

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Dopis-výlet
 
Titulek: Dopis-výlet
Datum vložení: 2.2.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ahoj rodino 20.7.2008,Kladno

Šťastně jsme dojeli za tetou a strýcem do Kladna. Cesta byla trochu dlouhá, ale nám to nevadilo, poslouchali jsme písničky, trochu četli a sledovali krajinu.

Do Prahy jsme přijeli na autobusové nádraží, tam nás čekal strýc a autem jsme jeli do Kladna. Teta byla doma s Adamem a Aničkou. Po večeři jsme si naplánovali, co budeme další dny dělat.

První den jsme si prošli celé Kladno, to nám trvalo celý den. Další den jsme si šli zaplavat do nedalekého aquaparku. Tam se mi nejvíc líbil tobogán a velká skluzavka. V sobotu jsme si udělali všichni krásný výlet na zámek Konopiště. Na zámek jezdí malý vláček, který nás zavezl až k bráně zámku. Zámek je moc pěkný, viděli jsme hodně loveckých zbraní a trofejí. Cestou z výletu jsme se stavili na oběd a pak jeli domů. Večer jsme si prohlíželi fotky zámku. Na další dny plánujeme ještě výlet do Prahy, potom půjdeme do 3D kina a prohlídneme si památky v Praze. Moc se mi tady líbí, těším se, až se sem někdy zase podívám.


Pozdravuji všechny a nashledanou za tři dny
Ahoj Radim.Hodnocení: (hodnotilo 36 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info