Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Můj vysněný dům

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Můj vysněný dům
 
Titulek: Můj vysněný dům
Datum vložení: 27.2.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Můj dům by měl ležet na tropickém ostrově daleko od civilizace. Střecha z listů banánovníku, stěny z tmavého dřeva, dveře a okna z kůry stromu. V domě dvě malé místnosti - ložnice a kuchyně. Z ložnice by vedla terasa s výhledem na moře a spoustou květin. Z terasy by se mohlo dojít až k tůni hluboko v pralese. Kuchyně by byla zároveń obývacím pokojem. Stůl a židle, v rohu krb. Žila bych se smečkou rozkošných francouzských buldočků a papouškem Čárlím. Občas bych zajela domů nebo by rodiče lodí jeli ke mně.Hodnocení: (hodnotilo 81 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info