Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Letní zahrada (líčení)

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Letní zahrada (líčení)
 
Titulek: Letní zahrada (líčení)
Datum vložení: 18.3.2009
Referát vložil: ka_chen_ka

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Po krásným jaru přichází ještě krásnější léto.
Rozkvetlé květiny, stromy a keře nádherně voní přes celou zahradu, kterou protéká křišťálově čistý potůček.Včelka si poletuje nad květy a sbírá pyl.Bzučí i kolem vysokého dubu, který hlídá zahradu z nejstinnějšího koutu toho to překrásného místa.Omamně vonící růžový keř skrývá ve své koruně malé ptačí hnízdo.U ledového potůčku sedí dvě rezavé kočky pobíhající za pestrobarevnými motýly.
Žhavá koule na modrém blankytu klesá níž a níž.Když se modrý strop počínal ztmavovat začínají se rozžínat drobná světýlka.Na temně zalité obloze bez jediného mráčku svítí miliony lampiček lesknoucích se jako diamanty.Kdo se podívá na tu nádheru nemůže odtrhnout oči.
Lehký teplý vánek si pohrává s lístky mohutného dubu.Všude se rozprostírá ticho jen cvrček ho narušuje svým cvrkotem a potůček,který tichounce bublá za keři.Noc se blíží ke konci a ptáci svou písní vítají nový den, který bude voňavý a teplý jako ten předchozí.Hodnocení: (hodnotilo 174 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info