Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Charakteristika Gaiy Mooreové

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Charakteristika Gaiy Mooreové
 
Titulek: Charakteristika Gaiy Mooreové
Datum vložení: 28.4.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Gaia Mooreová je sedmnáctiletá studentka. Její postava vystupuje v sérii knih s názvem Neohrožená.Gaia v současnosti žije v New Yorku se starým kamarádem jejího otce a jeho ženou, která je pod vlivem Gaina strýce Lokiho, který se Gaiu snaží tajně zmanipulovat, aby z ní mohl udělat vraždící stroj. Gaia o zákeřném plánu svého strýce vůbec nic neví a tak vlastně žije v sladké nevědomosti. Gaia je tajně a nešt’astně zamilovaná do Sama, který ale chodí s Heather.
Gaia má dlouhé zářivě blond vlasy po lopatky,velké mandlové modré oči a milý úsměv. Je to velice hezká dívka,zřejmě po své mamince. Její krása je až neuvěřitelná. A i když se ji snaží skrývat vytahaným a nezajímavým oblečením,moc jí to nepomáhá.
Nejzajímavější na Gaie Mooreové je to, že se narodila se bez genu strachu a je tedy neohrožená. Ani v největším nebezpečí svůj strach nepocítí. Když byla malá, zjistily to její rodiče a protože byl její otec agent CIA, naučil je vše co uměl. Gaia má skvělou fyzickou kondici,je mrštná jako lasička, dokonale ovládá bojová umění a její mozek by se dal srovnat se super výkonným počítačem. Má velký smysl pro spravedlnost a to jí často přivádí do potíží. Je odvážná a obětavá. Vždy se snaží pomoci slabšímu.
Gaia ráda cvičí bojová umění a povídá si se se svými dvěma přáteli, Edem a Mary. Ráda se jen tak prochází Central parkem. Gaia je v celku vzorná a inteligentní studentka, ale škola jí stejně jako většinu teenagerů nebaví.
Postava Gaii Mooreové se mi docela líbí. Řekla bych o ní,že je kladná a bude dokud se bude držet dál od Lokiho. Zajímavé je na ní to že nemá gen strachu a nebojí se vůbec ničeho. Její autorka vystihla její postavu dokonale a neotřele ji vyřešila. Tuto postavu jsem si vybrala protože vystupuje v mých oblíbených knížkách a tím že je neohrožená mi připadá ještě zajímavější. Ráda bych věděla, jak to nakonec dopadne s ní a se Samem. Ale to se asi jen tak brzo nedozvím, protože další díly nebyly zatím ještě vydány.Hodnocení: (hodnotilo 6 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info