Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Projev: Přivítání spisovatelky

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Projev: Přivítání spisovatelky
 
Titulek: Projev: Přivítání spisovatelky
Datum vložení: 5.2.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vážená paní spisovatelko

Vítám Vás jménem celé naší třídy, u příležitosti besedy o vašich knihách. Jsme rádi, že jste k nám zavítala a doufám, že nám přiblížíte svoje knihy i myšlenky v nich. Budeme se snažit vytvořit vám tu příjemné prostředí.

Mnozí z nás už alespoň jednu vaši knihu přečetli, a tak jim vaše knihy nebudou neznámé. Byli bychom rádi, kdybyste se podělila i o nějaký zážitek, který jste při psaní knih zažila.

Závěrem bych vám chtěla popřát hodně štěstí ve vašem dalším psaní knih a ať jsou vaše knihy stále lepší a lepší.Hodnocení: (hodnotilo 2 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info