Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Snape Severus

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Snape Severus
 
Osobnost: Snape Severus
Datum vložení: 28.10.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Profesor Snape je vysoký, štíhlý, tajemně působící muž s černýma, neproniknutelnýma očima a skobovitým nosem. Bledou tvář mu rámují dlouhé černé a permanentně mastné vlasy. Oblečený chodí téměř vždy v černém hábitu, nikdy se nesměje (nepočítaje zlomyslné úšklebky) a pohybem připomíná netopýra. Je energický, arogantní, samolibý, velmi cynický, zákeřný a sarkastický.
Severus Snape se narodil patrně kolem roku 1960. Pochází ze smíšeného manželství – matka, Aileen Princeová, byla čarodějka, despotický otec Tobias Snape, mudla. Severus vyrůstal v dělnické kolonii na periferii města. O jeho raném dětství není nic známo, můžeme se snad jen dohadovat, že Severus byl otloukánkem místních dětí.Hodnocení: (hodnotilo 11 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Snape Severus Snape, Severus 763 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info