Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Můj pes jde do školy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Můj pes jde do školy
 
Autor: Chantal Cahour
Název díla: Můj pes jde do školy
Datum vložení: 12.4.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Příběh je o rodině ,která si chce pořídit psa .Mohou ho mít je n 1 rok ,kdy má otec Matěje dovolenou.Matěj najde v inzerátech,že Klinika vodících psů hledá rodiny které by připravili psa na výcvik.Po několika měsících si přivezou labradora jménem Polka .Zažívají s ní pěkné chvíle až do doby kdy si Polka zlomí nohu.Musí ji dát do domova důchodců.Poté dostanou na pár měsíců psa Pilota.ten se později stane vodícím psem . Matěj je smutný ,ale Klinika jim nabídne aby se staly "pěstounskou rodinou".To znamená ,že by hlídali psi ,ketří nemohou jet někam se svými pány na určitou dobu.Hodnocení: (hodnotilo 113 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Můj pes jde do školy Cahour, Chantal 163 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info