Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Můj pes jde do školy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Můj pes jde do školy
 
Autor: Chantal Cahour
Název díla: Můj pes jde do školy
Datum vložení: 4.3.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Příběh je o rodině, která si chce pořídit psa. Mohou ho mít jen na 1 rok, kdy má otec Matěje dovolenou. Matěj najde v inzerátech, že Klinika vodících psů hledá rodiny, které by připravili psa na výcvik. Po několika měsících si přivezou labradora jménem Polka. Zažívají s ní pěkné chvíle až do doby, kdy si Polka zlomí nohu. Musí ji dát do domova důchodců. Poté dostanou na pár měsíců psa Pilota, ten se později stane vodícím psem. Matěj je smutný, ale Klinika jim nabídne, aby se staly "pěstounskou rodinou". To znamená, že by hlídali psy, kteří nemohou jet někam se svými pány na určitou dobu. Matěj a jeho rodina jsou moc šťastní! Na konci knihy si Matějova třída dokonce koupí jednoho z těchto pejsků.
Hodnocení: (hodnotilo 29 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Můj pes jde do školy Cahour, Chantal 140 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info