Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bestie v sametu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Bestie v sametu
 
Autor: Jack Yeovil
Název díla: Bestie v sametu
Datum vložení: 9.2.2006
Referát vložil: Viktor Bezdomnikov -Gull Vinfie

 

squareVClanku:
id='square-ir'
V hlavním městě Říše, Aldorfu, probíhá série brutálních vražd. Do vyšetřování se pustí jeden z nejlepších šermířů Říše, člen městské hlídky a samozřejmě Genevie. Podezření zpočátku visí nad záhadným fantómem opery, později však trojice zjistí, že jde sice o hrůzu nahánějícího, ale mírumilovného mutanta. Ten nakonec opustí divadlo a pluje do moře. Kdo je ale vrahem? Chvíli se také uvažuje o herečce z divadla, protože některé z obětí byly její sokyně. Trojice dekektivů ale přijde na šokující odhalení. Vědma jim prozradí, kdo zabil jejich společného přítele a jednoho z mála nepodplacených stráží. Je to bratr hraběnky z Nulnu, o kterém se říká, že je nejlepším šermířem v Říši. Trojice ho přistihne při činu a po urputném boji i zabije.

Hodnocení: (hodnotilo 15 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Bestie v sametu Yeovil, Jack 212 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info