Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Hoši od Bobří řeky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Hoši od Bobří řeky
 
Název díla: Hoši od Bobří řeky
Datum vložení: 19.2.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vydalo nakladatelství-Olympia,a.s.,Praha
Rok vydání-1995

Obsah:
Neznámý muž s přezdívkou Rikitan dal dohromady partu unuděných hochů, mezi které patřil i Jirka s Vilíkem. Sehnali klubovnu a o prázdninách vyrazili na tábor. Tábor si postavili o kus dál po proudu Bobří řeky,která protékala jejich městem. Učili se vyrábět plno zajímavých věcí, zažívali spoustu dobrodružství, plnili různé bobříky,až se nakonec museli vrátit domů. Všichni v dobrém vzpomínaly, jaký to byl krásný tábor.

Zhodnocení:
Knížka se mi moc líbila. Autor popisuje okolní krajinu"živě". Lehce se dá vžít do příběhu, který je plný dobrodružství,napětí. Příme řeči to napětí ještě zvyšují. Za kapitolami, ve kterých Rikitan chlapcům zadává bobříky, jsou ještě jednou zadány pro čtenáře. Na konci knihy je souhrn bobříků a rady, jak správně postupovat při jejich získání.Životopis spisovatele: Jaroslav Foglar
Hodnocení: (hodnotilo 113 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Hoši od Bobří řeky Foglar, Jaroslav 227 slov
Hoši od Bobří řeky Foglar, Jaroslav 206 slov
Hoši od bobří řeky Foglar, Jaroslav 68 slov
Hoši od Bobří řeky Eliáš, Martin 910 slov
Hoši od bobří řeky Foglar, Jaroslav 53 slov
Hoši od Bobří řeky Foglar, Jaroslav 102 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info