Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Metráček

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Metráček
 
Název díla: Metráček
Datum vložení: 5.5.2006
Referát vložil: Míša J.

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Metráček je knížka o dívce Jitce, která má problémy s nadváhou. Nejvíce kamarádí s Andulou, která vede jejich partu. Ve škole se jí moc líbí spolužák Petr, ale ten bohužel chodí s Ninou, kterou Jitka nemá ráda, protože se jí zdá namyšlená. Kvůli Petrovi začne cvičit. V zimě, když o tělocviku dívky hrály vybíjenou, projevila se Jitka jako talent. Byla vybrána do souboje v okresním kole, kde dostala přezdívku Metráček. Tam holky zažily chuť vítězství. Kluk,který Jitku nazval Metráčkem, se jmenoval Honza. Po turnaji se jí omluvil a přivedl jí na nápad, ža by mohla vrhat koulí a házet diskem. Jitce se to zalíbilo a na Honzův nápad přistoupila. Začala chodit na atletiku a po delší době se sblížila i s Honzou.

Životopis spisovatele: Stanislav Rudolf
Hodnocení: (hodnotilo 234 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Metráček Rudolf, Stanislav 249 slov
Metráček Rudolf, Stanislav 269 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info