Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Luisa a Lotka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Luisa a Lotka
 
Autor: Erich Kastner
Název díla: Luisa a Lotka
Datum vložení: 7.5.2006
Referát vložil: Marcelka:0)

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Budu vám vyprávět o Luise a Lotce.Luisa byla nevychovaná a drzá, za to Lotka byla milá a hodná.Luisa a její kamarádky se koupaly v jezeře, když tu přijela Lotka.Luisa se okamžitě začala Lotce smát.Ale za dva nebo tři dny, se z nich staly velmi dobré kamarádky.
Luisa povídala Lotce o svém tatínkovi a Lotka o své mamince.Jednoho dne je napadlo, že by mohly Luisy tatínka a Lotky maminku dát dohromady.A tak se dohodly, že až budou odjíždět, tak se vymění.A tak se také stalo.
Nastal den, kdy se mělo odjíždět.Vyměnily se a jeli domů.Doma je čekala různá překvapení.Po týdnu se sešly, a řekli si, že nechají maminku a tatínka se sejít.
Maminka s tatínkem se sešli a divily se, jak je dcerky doběhly.Maminka pravé Lotce řekla, že jsou s Luisou sestry a Lotka řekl,,To je prima".To samé řekl tatínek Luise a Luisa řekla,,To je fajn".Tatínek s maminkou spolu nakonec zůstali.Tatínek a Luisase přestěhovali k Lotce domů.Luisa začala chodit s Lotkoudo školy a tatínek s maminkou do práce.A měli se dobře!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodnocení: (hodnotilo 92 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Luisa a Lotka Kóstner, Erich 168 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info