Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Luisa a Lotka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Luisa a Lotka
 
Autor: Erich Kóstner
Název díla: Luisa a Lotka
Datum vložení: 6.6.2006
Referát vložil: Radka Kapicová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Příběh začíná v okamžiku, kdy se dívky Luisa Palffyová a Lotka Kórnerová setkají na táboře v Seebúhlu a po několika vzájemných schválnostech jsou odvedeny paní ředitelcena "samotku" kousek za táborem. Právě zde se zanedlouho spřátelí a zjistí, že jsou dvojčata, protože mají obě rozpůlenou fotku rodičů, kteří se rozešli. Proto se obě dívky domluvily, že se vymění a každá pozná druhého rodiče. Matka byla modní návrhářka a otec stavební inženýr. Ten se však chtěl znovu oženit, proto si děvčata často volala, aby překazila plány. Daly si schuzku na pláži, kde se setkali i jejich rodiče. Zde se mimo jiné rozešel otec s přítelkyní a s maminkou děvčat se dali opět dohromady. Zanedlouho se rodiče vzali a Luisa a Lotka se staly nerozlučnou dvojicí.

Hodnocení: (hodnotilo 168 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Luisa a Lotka Kastner, Erich 231 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info