Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Chata v jezerní kotlině

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Chata v jezerní kotlině
 
Název díla: Chata v jezerní kotlině
Datum vložení: 1.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Foglar Jaroslav
Chata v jezerní kotlině
Jaroslav Foglar je vyjímečný spisovatel, který umožnil mnoha klukům a dívkám prožít nezapomenutelné dobrodružství v jejich fantaziích. Díky němu jsme mohli s Rychlými šípy odhalovat záhady Ježka v kleci, ale také poznávat život skautů. Tato kniha vypráví o Pavlovi, jehož otec byl slavný boxer, který však přecenil své možnosti a v ringu zemřel. Pavel a jeho matka se odstěhují do Spálených Mlýnů. Pavla okouzlí příroda této oblasti. Pavel si vybudoval svojí klubovnu a prožíval různá dobrodružství. Je s podivem, že většina Fogralových knih vypráví o skupině lidí, nikoliv o jednotlivci, jak je tomu v této knize. Právě proto se čtenář může lépe ztotožnit s hlavním hrdinou.
Hlavní postavy:
Pavel Ludva pavlova matkaŽivotopis spisovatele: Jaroslav Foglar
Hodnocení: (hodnotilo 215 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Chata v jezerní kotlině Foglar, Jaroslav 361 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info