Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajemství 13. nástupiště

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajemství 13. nástupiště
 
Autor: Eva Ibbotsonová
Název díla: Tajemství 13. nástupiště
Datum vložení: 11.6.2006
Referát vložil: erika

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Na Londýnském vlakovém nádraží King's Cross je velmi staré nástupiště s číslem 13., už se vůbec nepoužívá a za dveřmi pánského záchodku je tajný vchod kteremu se říká Blouda a otvíra se jednou za 9let na 9dní. vede k tajnému ostrovu kde žijí všichni tvorové společně.
Na ostrově vládne hodný král a královna. narodil se jim syn-princ a tak si najali chůvy-trojčata.
Když se jednou zase otevřela blouda chtěla chůvy ukazat malemu princi svět. Prošli Bloudou, 2chůvy odešli a ta jedna hlídala pronce. Jenže při tom usnula a prince někdo unesl. čas uzavření brany se ale blížil tak chuvy prince na světě museli nechat.
Na ostrově královský pár i obyvatele čekali 9let než se brana opět otevřela mezi tím postavili speciální patrací tým, ktery mel prince najít.

Hodnocení: (hodnotilo 44 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Tajemství 13. nástupiště Ibbotsonová, Eva 363 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info