Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Sejdeme se v nebi

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Sejdeme se v nebi
 
Název díla: Sejdeme se v nebi
Datum vložení: 4.7.2006
Referát vložil: Hana

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Recenze – info o knize:
Autorka: Šárka Junková
Název knihy: Sejdeme se v nebi
Vydavatel: Víkend, Praha

Asi nejdrsnější a také nejpravdivější kniha autorky. Opět se skládá ze dvou hlavních příběhů, které se protnou na konci, kdy se hrdinové setkávají.
Příběh chlapce Jakuba,velmi úspěšného hokejisty, který při nehodě přijde nejen o pohyblivost, ale také o mámu. Je to kluk, co byl zvyklý na úspěch, měl vysoké sebevědomí a doma veškerý komfort, který máma obstarávala. A teď se mu svět zhroutil…na vině je podle něho -kdo jiný, než táta, který řídil auto. Navíc ani Jakubův osud po mnoha operacích a hromadě bolestí nevypadá dobře, podporuje ho ale jeho trenér. Zato jeho dívka ho zradí.
Edita z druhého příběhu má všechno na světě, peněz kolik si jen přeje, může si dělat co chce, rodiče ji nijak nehlídají, ale přesto jí cosi chybí-láska a zájem rodičů. Edita volá o pomoc, prosí o trošku pozornosti a při tom se začne extravagantně oblékat, spadne do zvláštní party, která hledá vzrušení v divokých jízdách noční Olomoucí, vezme i drogy… nakonec je jejím osudem vlak.
Ti dva se sejdou ve chvílích nejtěžších a budou si oporou, zamilují se do sebe a slíbí si věrnost, dokud je smrt nerozdělí. Pak ale přijde čas, kdy se budou muset rozdělit…. Není to veselé, ale bohužel, tak to v životě chodí.


Životopis spisovatele: Šárka Junková
Hodnocení: (hodnotilo 26 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Sejdeme se v nebi Junková, Šárka 1191 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info