Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole
 
Autor: Joachim Friedrich
Název díla: Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole
Datum vložení: 30.5.2007
Referát vložil: Matěj Pokorný

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Před školní slavností na téma "chraňte životní prostředí" se každá třída snaží udělat zajímavý projekt. Kalle si ovšem připravil detektivní případ. Jejich úkol je najít znečištěnou půdu, a když naberou vzorky a předají policii, zjistí, že 2 z nich obsahují topný olej. Kalle ovšem místa zašifroval a jeho deník, kde měl klíč k rozluštění mu rodiče vyhodili. Nakonec ho najdou v hromadě odpadků z lesa. Kalle zjistí, že jejich třídní Hardy odpadky navezl ze skládky, aby se neshodil před kolegy. Všechny vzorky odebrali znovu a zjistili, že topný olej obsahuje školní zahrádka a zahrada paní Šubrtové. Do děje zasahuje příhoda s Karlem (Ředkvičkou), který tají, že bude hlídat dítě paní učitelky Šubrtové, ale nakonec to prozradí. Záhada se objasní až na školní slavnosti. Zjistí se, že pod kompostem vytéká z trubky topný olej a paní uč. Šubrtová si hlínu z kompostu brala jak na školní, tak na svojí zahrádku.

Hodnocení: (hodnotilo 200 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole Friedrich, Joachim 187 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info