Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole
 
Autor: Joachim Friedrich
Název díla: Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole
Datum vložení: 11.5.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavními hrdiny této knihy jsou Kalle, Ferda, Ředkvička, Štefka a pes Sedmikrásek. Při každoroční školní slavnosti má být předána cena za nejlepší příspěvek k ochraně životního prostředí. A Kalle vidí ve všem nějáký skandál, který udělování takové ceny podle jeho názoru vždy provází. Naše čtyřka se vydá se třídou a jejich učitelem Hardym do lesa sbírat odpadky. Jenže les byl úplně čistý, bez jediného odpadku. Na druhý den ráno šli na školní dvůr, jak jim učitel Hardy poručil. Zde našli velké množství odpadků. Kallovi to bylo podezřele a začal celou věc vyšetřovat. Zjistil, že tyto odpadky na dvůr navezl z černé skládky právě jejich třídní učitel Hardy a to z toho důvodu, aby nasbíral větši množství odpadků a tím vyhrál cenu k ochraně životního prostředí před třídou učitelky Šubrtové.Hodnocení: (hodnotilo 301 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Čtyři a půl kamaráda a skandál ve škole Friedrich, Joachim 188 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info