Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Noční hlídka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Noční hlídka
 
Autor: Sergej Lukjaněnko
Název díla: Noční hlídka
Datum vložení: 17.8.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Fantasy odehrávající se v dnešním světě. Existují frakce dobra a zla. Tzv. Světlí a Temní. Anton patří k noční hlídce, což je útvar Světlých, který má hlídat, aby Temní neporušovali dohodu. Dohoda omezuje používaní schopností obou frakcí a dojde k ní, aby svět nebyl zničen válkou mezi těmito útvary. Světlí i Temní jsou nadlidé - Jiní a mohou si vybrat jestli budou Světlí nebo Temní. Anton řeší několik případů, které se později prolínají. Jeho největším úspěchem je objevení čarodějky Světlany, kterou se mu navíc podařilo získat pro Světlo. Sleduje také osud chlapce jménem Jegor, který se podle něj má stát temným. Je mu to líto už kvůli chlapci, ale také proto, že ví, že z chlapce bude jednou velký mág... Se vším mu pomáhá jeho partnerka Olga a duchovní vůdce Gesser.Hodnocení: (hodnotilo 62 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Noční hlídka Pratchett, Terry 394 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info