Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Diablo v ohrožení

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Diablo v ohrožení
 
Autor: Gabi Adam
Název díla: Diablo v ohrožení
Datum vložení: 1.10.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kdyš šla Riky o Štědrém večeru spát, tušila, že nebude moci usnout. Stále nemohla uvěřit tomu, co se stalo. Diablo je jen její! A za to děkuje jen a jen Jackovi. Riky mu za to bude navždy vděčná. Jack totiž dokázal přesvědčit Rykiina otce, že za její špatné známky ve škole nemohou její návštěvy u koní. A tak se stal opak toho, co Riki původně očekávala. Místo zákazu chození do stáje, dostala Diabla - nejkrásnějšího koně na světě! Někdo jí však radost nepřál - zanedlouho Riki zjistila, že ve stáji dějí podivné a nehezké věci. Navíc se zdálo, že jsou namířeny proti Diablovi! Riki vůbec nebyla připravená na to, že její štěstí vyvolá u jiných lidí závist. A závist se někdy může změnit v nenávist........Hodnocení: (hodnotilo 33 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Diablo v ohrožení Adam, Gabi 624 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info