Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Broučci

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Broučci
 
Autor: Jan Karafiát
Název díla: Broučci
Datum vložení: 1.7.2008
Referát vložil: PavelkovaE

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Je to příběh broučka, který se narodil pod Jalovcem. Byl to malý neposeda a často maminku zlobil. Jednou vylezl na střechu a foukal mamince do komína až měla toho plnou kuchyn. Dostal výprask a sliboval, že už to nikdy neudělá. Na druhý den rozlil polévku. Pak zase lezl na hromadu dříví a zesypalo se to s ním. Měl veliké štěstí, že si nezlámal ruce a nebo nohy. Jednoho dne i Brouček vyrost a nastaly mu povinnosti: Musel s tatínkem každý večer vylítávat z domečku a svítit lidem na cestu. Na svých cestách zažíval různá dobrodružství.Hodnocení: (hodnotilo 42 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
BROUČCI Karafiát, Jan 188 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info