Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

BROUČCI

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > BROUČCI
 
Autor: Jan Karafiát
Název díla: BROUČCI
Datum vložení: 22.2.2005

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Je to příběh Broučka , který se narodil pod Jalovcem . Byl to malý neposeda a často maminku zlobil . Jednou vylezl na střechu a foukal mamince do komína až měla plnou kuchyň kouře . Dostal výprask a sliboval , že už to nikdy neudělá . Na druhý den rozlil polévku . Pak zase lezl na hromadu dříví a zesypalo se to sním . Měl veliké štěstí , že si nepolámal ruce nebo nohy . Jednoho dne i Brouček vyrostl a nastaly mu pivinnosti . Musel s tatínkem každý večer vylétat z domečku a svíti lidem na cestu . Na svých cestách zažíval různá dobrodružství . Jednoho dne došlo k nebezpečí . Zabloudil a málem přišel o život , když ho napadla žluna . Zachránilo ho jen to , že spadl pod listí kde ho žluna nenašla . Od té doby nebyl Brouček lehkomyslný a poslouchal rady tatínka a kmotříčka .

DOPORUČENÍ: Tuhle knihu bych doporučil(a) těm co mají rádi příběhy z přírody .Hodnocení: (hodnotilo 150 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Broučci Karafiát, Jan 122 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info