Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Streamovací služby

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Streamovací služby
 
Titulek: Streamovací služby
Datum vložení: 16.7.2023

 

squareVClanku:
id='square-ir'

Streamovací služby jsou novým typem televizního vysílání, které umožňuje divákům sledovat filmy a televizní pořady na svých počítačích, notebookech, tabletách, chytrých telefonech a dalších zařízeních.

Streamovací služby se liší od lineární televize několika způsoby.

První, streamovací služby nevyžadují žádné kabelové nebo satelitní připojení. Diváci mohou sledovat obsah streamovacích služeb pomocí internetového připojení. To z nich dělá cenově dostupnější alternativu k lineární televizi.

Druhý, streamovací služby nabízejí širší výběr obsahu než lineární televize. Streamovací služby mají přístup k filmům a televizním pořadům, které jsou často k dispozici pouze na DVD nebo Blu-ray. Navíc streamovací služby často nabízejí exkluzivní obsah, který není k dispozici nikde jinde.

Třetí, streamovací služby umožňují divákům sledovat obsah kdykoli a kdekoli. Diváci mohou sledovat filmy a televizní pořady na svých počítačích, notebookech, tabletách, chytrých telefonech a dalších zařízeních. To z nich dělá flexibilnější alternativu k lineární televizi, která je často omezena na sledování obsahu v určitou dobu na konkrétní stanici.

Jedním z nejpopulárnějších streamovacích služeb je předplacený Netflix. Netflix nabízí široký výběr filmů a televizních pořadů, včetně původního obsahu Netflixu. Netflix je k dispozici ve více než 190 zemích a má více než 200 milionů předplatitelů.

Dalším populárním streamovacím službám jsou Amazon Prime Video, Hulu, Disney+, HBO Max a Apple TV+. Tyto služby nabízejí různé filmy, televizní pořady a další obsah.

Streamovací služby se staly populární volbou pro diváky, kteří hledají alternativu k lineární televizi. Streamovací služby nabízejí širší výběr obsahu, jsou flexibilnější a cenově dostupnější.


Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info