Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Natural Koncept

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Umění a Hudba > 310 > Natural Koncept
 
Titulek: Natural Koncept
Datum vložení: 7.4.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kapela byla založena kolem roku 2002,tahdy ještě nebyla zozhodlá,co bude hrát za styl ale později se ukázalo,že punkrock je to pravé,byl to styl,který se jim líbil a byvil je hrát.Kapela byle tehdy ve starém složení Henny,Lišák,Honza,Jarda.Po rozpadu a odchodu Honzy s Jardou z kapely,se dali znobu dohromady a na post kytaristy nalezli Gaba.Ten ještě tehdy neuměl hrát a tak se to musel nejdříve naučit.Netrvalo dlouho a kapela si taky vymyslela název CRIMINAL COLECTION(píše se úmyslně s jedním L)
Zezačátku to bylo těžké ale postupem času se gabo zlepšoval a stal se výborným kytaristou.Kapela začala mívat hodně koncertů a v dnešní době začíná chystat své druhé CD a koncerty se čím dál tím víc rozrůstají a kapela se od začátku neuvěřitelně zlepšila.Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info