Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Kytovci

Titulek: Kytovci
Datum vložení: 7.4.2006
Referát vložil: Mirek Horna

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Čeled:delfínovití Název:Kosatka Dravá Výskyt:Studená moře,např,Island,Aliaška,Nový Zeland,Arktida, Potrava:Velryby,lachtani,tuleni,ryby,rejnoci,žraloci.Na člověka zatím nemáme záznam že by kosatky zaútočily na člověka.Jeden takový případ je když plula malá rybářská lod u Norska,ta měla asi 20metrů.A naní zaútočilo asi 20člené stádo kosatek,kosatky si totiž mysleli že je to velryba.Samec:měří 9až15metrů a liší se od samice výrazně mohutnějším tělem a mnohem větší ploutví samec se dožíva asi 50 let.Samice měří asi 8 až 9 metrů.Je menší než samec.Dožíváse asi 30 až 45 let.

Hodnocení: (hodnotilo 226 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info