Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Chřástal

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Přírodopis / Biologie > 306 > Chřástal
 
Titulek: Chřástal
Datum vložení: 16.11.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Chřástal vodní je větší druh chřástala z řádu krátkokřídlých. Od ostatních chřástalů se liší výrazně delším, mírně zahnutým zobákem. Svrchu je hnědý s černými tečkami, po stranách hlavy a na hrudi tmavě modrošedý, boky a břicho jsou černobíle proužkované. Nápadně jsou bílé podocasní krovky. Hnízdí v mělčinách zarostlých rákosím a v ostřicových bažinách.

CHŘÁSTAL POLNÍ
Chřástal polní je středně velký druh chřástala z řádu krátkokřídlých. Jeho celkové zbarvení je šedavě žlutohnědé, s modrošedým očním proužkem a šedou stranou hrudi (u samice méně nápadnou).Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info