Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

nemoc AIDS

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Přírodopis / Biologie > 306 > nemoc AIDS
 
Titulek: nemoc AIDS
Datum vložení: 28.4.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlad a bída není to jediné, co trápí malá města, vesnice a předměstí Afriky. Je to hlavně nemoc, na kterou se ještě nenašel žadný lék, AIDS. Skoro každý druhý člověk v Africe je HIV pozitivní. Tuto nemoc mají i děti,je zbytečné se jich ptát, čím by chtěli být až vyrostou, protože se toho ani nedožijí, den ode dne strácejí pamět a pomalu umírají. Pro tyto lidi je vlastně smrt jediné vysvobození. Mnoho lidi se stěhuje z vesnic do menších měst, protože si myslí, že jim tam bude lépe, OPAK!!! Lidé tam žijí ve špíně a ve vlastních výkalech. Myslím, že by se každý měl nad sebou zamyslet a říct si, že do této situace se může dostat každý z nás a pomoci jim nepatrnou částkou, já to udělala a moc se mi ulevilo. Tito lidé si totiž za jeden měsíc vydělají necelých 25 korun.

Hodnocení: (hodnotilo 280 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info