Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bronzový poklad

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Bronzový poklad
 
Název díla: Bronzový poklad
Datum vložení: 7.2.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tento příběh se odehrává v dávné historii, v době kamenné. Dějištěm je území, na kterém se v současnosti nachází Česká Republika. Mnohé kapitoly jsou spojeny s nějakým významným archeologickým nálezem (např. Věstonická Venuše). V knize jsou popsány dobrodružství Věstonické tlupy, která se však svým putováním dostane mnohem dál. Ústřední postavou je mladý lovec Kopčem, který zažívá mnohá dobrodružství při různých příležitostech. Třeba když se ztratí tlupě nebo při lovu rozličných, často již neexistujících zvířat. Na konci knihy učiní úžasný objev – zjistí jak pomocí dvou dřívek rozdělat oheň. Kniha je velmi napínavá a lze se u ní naučit mnohému z historie.


Životopis spisovatele: Eduard Štorch
Hodnocení: (hodnotilo 173 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Bronzový poklad Štorch, Eduard 178 slov
Bronzový poklad Štorch, Eduard 358 slov
Bronzový poklad Štorch, Eduard 210 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info