Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Memento

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Memento
 
Autor: Radek John
Název díla: Memento
Datum vložení: 9.2.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ahoj, Memento jsem četla, My děti ze stanice ZOO taky. Tudíž chci ti upřesnit, jak se kniha čte. To, jak je v nemocnici je vlastně jeho konec! Taky mi to dělalo problémy, ale až to dočteš, tak si to třeba ještě jednou projdi, to u toho lékaře. Prostě propojení minulosti se současností.

Kniha je velmi poučná. Vypráví o chlapci Michalovi, který z velké nudy spadne do party narkomanů. Uačne brát drogy a později je začne prodávat a vlastně spracovávat. Narkomanka Eva je jho dívka. Když nemají potřebnou drogu, vyktradou lékarnu,. Za to se jim taky dostane trestu. Jdou sedět. Michal Evu kryje a dostane delší pobyt ve vězení, no, přesně ne vězení. Tam ale nebude poprvé...Ještě se tam "staví". Na prvním místě droga a až na druhém Eva. Možná by nikdy drogy nezačal brát, ale díky matčině až moc dotěrné péči si zřejmě řekl proč ne. Proč taky ne, ale s následkama asi nepočítal. Konec je smutný, ale to se dá předpokládat u všech začínajích narkomanů. Tahle kniha by měla být podle mého názoru braná ve školách jako POVINNÁ ČETBA!!! No řekněte, četli jste Babičku celou? Tohle by vás třeba i zaujalo. Mě osobně to zaujalo dost.

Hodnocení: (hodnotilo 103 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Memento John, Radek 493 slov
Memento John, Radek 464 slov
Memento John, Radek 1795 slov
Memento John, Radek 442 slov
MEMENTO John, Radek 634 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info