Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Diablo můj vysněný kůň

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Diablo můj vysněný kůň
 
Autor: Gabi Adam
Název díla: Diablo můj vysněný kůň
Datum vložení: 6.1.2007
Referát vložil: Irena Šindelářová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Otec Riki stále nutí, aby si zlepšila známky ve škole. Její matka tráví většinu času v práci a na Riki nemá čas. Riki má ale mnohem důležitější starosti, než je škola. To co Riki znepokojuje je především kůň Diablo. Diablovi, pro Riki nejkrásnějšímu koni, surově ubližuje jeho majitel.
Riki se rozhodně Diablovi pomoci. Když ji pak matka zakáže chodit do stájí, Riki je zoufalá. Její láska k Diablovi je velmi silná. Pokusí se zachránit Diabla i za cenu toho, že překročí zákaz svých rodičů. Nebude to mít ale vůbec snadné, Diablův majetel totiž není surový jen ke zvířatům. Bez váhání zaútočí i na bezbranédo člověka.

Hodnocení: (hodnotilo 76 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Diablo můj vysněný kůň Adam, Gabi 74 slov
Diablo můj vysněný kůň Adam, Gabi 470 slov
Diablo můj vysněný kůň Adam, Gabi 5001 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info