Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Povídky z jedné a druhé kapsy

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Povídky z jedné a druhé kapsy
 
Titulek: Povídky z jedné a druhé kapsy
Datum vložení: 22.11.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Modrá Chryzantéma:

Policejní inspektor dostal kytku, modrou kytku, která vypadala jako chryzantéma. Musel přijít na to, kde ta květina roste. Klára, potrhlá holka, mu tuto květinu neustále nosila.

Když jel jeden den inspektor domů vlakem, uviděl na kolejích něco modrého zatáhl za brzdu a rychle k té modré věci pospíchal. V jedné zahradě mu však vynadal jeden pán, hlídač to byl, že po kolejích se chodit nemá!!!! Policista ukradl ty kytky tomu hlídači a odjel domů. Kytky pojmenoval po té potrhlé holce KLÁŘE ,tak se jmenovala modrá chryzantéma.

Hodnocení: (hodnotilo 66 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Povídky z jedné a druhé kapsy Čapek, Karel 1154 slov
Povídky z jedné a druhé kapsy Čapek, Karel 902 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info