Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bílý tesák

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Bílý tesák
 
Autor: Jack London
Název díla: Bílý tesák
Datum vložení: 6.6.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Bílý tesák, po otci vlk, po matce pes, vyrůstá v drsném prostředí dalekého severu. Sledujeme jeho první krůčky v rodné jeskyni, poznávání okolí i zákonitostí života v divočině, kdy se vlček musí naučit obstarat si potravu a vyhnout se všem nebezpečím. Pak se Bílý tesák dostává do indiánského tábora, kde se ho čekají mnohé boje v psí smečce. Později se stává tažným saňovým psem i profesionálním psím zápasníkem. A na cestě za láskou člověka ho čekají ještě mnohé nástrahy a dobrodružství. Jack London zužitkoval svou znalost psů i dalekého severu a napsal poutavý dobrodružný příběh, který uchvátil už desítky generací mladých čtenářů.
Prevzato z www.milosnemec.cz

Hodnocení: (hodnotilo 872 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Bíly Tesák London, Jack 286 slov
Bily Tesak London, Jack 150 slov
Bílý tesák London, Jack 249 slov
Bílý Tesák London, Jack 688 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info